Conferences

 

کارگاه فیزیک انرژی‌های بالا
پژوهشکده فیزیک، پژوهشگاه دانش‌های بنیادی

۱۰ تا ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ (پنجشنبه و جمعه)
 

پژوهشکده فیزیک در نظر دارد کارگاهی دو روزه به صورت حضوری و با هدف کسب برخی از مهارت‌های ضروری در جهت تحلیل داده‌های آزمایشگاهی برگزار نماید. از علاقه‌مندان و پژوهشگران حوزه پدیده‌شناسی دعوت می‌شود در این کارگاه ثبت‌نام نمایند. در این دوره علاوه بر یادگیری مفاهیم ضروری در تحلیل داده مانند آزمون نظریات و حساسیت سنجی آزمایش، به صورت اختصاصی برازش داده‌های آزمایشگاهی و استخراج توابع توزیع با استفاده از بسته نرم‌افزاری ایکس-فیتر (xFitter) آموزش داده می‌شود.

ثبت نام در این کارگاه برای عموم پژوهشگران آزاد است. در صورتی که محقق شاخه ذرات هستید و مطالعات شما در حوزه تحقیقاتی مرتبط با ساختار هادرون‌ها است، ثبت‌نام در این کارگاه برای شما توصیه می‌شود.

اولویت ثبت نام برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری خواهد بود. پژوهشگران پسادکتری می‌توانند در این دوره شرکت نمایند. دانشجویان کارشناسی در صورت وجود ظرفیت، به صورت مشروط پذیرفته خواهند شد.

 

 
ساعت برگزاری: ۹ الی ۱۶:۳۰
آخرین مهلت ثبت نام: ۱ اسفند ۱۴۰۲

 

 
 

پی نوشت محیط زیستی:

۱- این مدرسه دوستدار محیط زیست خواهد بود. خواهشمندیم با نیروهای اجرایی پژوهشکده در راه این هدف همکاری نمایید تا حتی الامکان، میزان آلایندگی محیط زیست کم باشد.

۲- به منظور جمع آوری باطری‌های مستعمل، محفظه‌ای در طبقه همکف ساختمان فرمانیه تعبیه گشته است. شرکت کننده‌ها می‌توانند باطری‌های مستعمل خود و یا اطرافیان خود را از خانه و محل کار با خود همراه آورند و در این محفظه قرار دهند.

 
  - سخنرانان
  - برگزارکنندگان
  - ثبت نام
  - پوستر
  - برنامه
  - لیست اسامی شرکت کنندگان 
  - عکس
  - تماس با ما
 

footer
 

webmaster | ipmic@ipm.ir   Copyright © 2012, All rights reserved.