Conferences

 

کارگاه فیزیک انرژی‌های بالا
پژوهشکده فیزیک، پژوهشگاه دانش‌های بنیادی

۱۰ تا ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ (پنجشنبه و جمعه)
 

پژوهشکده فیزیک در نظر دارد کارگاهی دو روزه به صورت حضوری و با هدف کسب برخی از مهارت‌های ضروری در جهت تحلیل داده‌های آزمایشگاهی برگزار نماید. از علاقه‌مندان و پژوهشگران حوزه پدیده‌شناسی دعوت می‌شود در این کارگاه ثبت‌نام نمایند. در این دوره علاوه بر یادگیری مفاهیم ضروری در تحلیل داده مانند آزمون نظریات و حساسیت سنجی آزمایش، به صورت اختصاصی برازش داده‌های آزمایشگاهی و استخراج توابع توزیع با استفاده از بسته نرم‌افزاری ایکس-فیتر (xFitter) آموزش داده می‌شود.

ثبت نام در این کارگاه برای عموم پژوهشگران آزاد است. در صورتی که محقق شاخه ذرات هستید و مطالعات شما در حوزه تحقیقاتی مرتبط با ساختار هادرون‌ها است، ثبت‌نام در این کارگاه برای شما توصیه می‌شود.

اولویت ثبت نام برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری خواهد بود. پژوهشگران پسادکتری می‌توانند در این دوره شرکت نمایند. دانشجویان کارشناسی در صورت وجود ظرفیت، به صورت مشروط پذیرفته خواهند شد.

 

 

 
 

داده های تجربی

 

فایل پایتون آقای دکتر انصاری فرد

 

 
 

پی نوشت محیط زیستی:

۱- این مدرسه دوستدار محیط زیست خواهد بود. خواهشمندیم با نیروهای اجرایی پژوهشکده در راه این هدف همکاری نمایید تا حتی الامکان، میزان آلایندگی محیط زیست کم باشد.

۲- به منظور جمع آوری باطری‌های مستعمل، محفظه‌ای در طبقه همکف ساختمان فرمانیه تعبیه گشته است. شرکت کننده‌ها می‌توانند باطری‌های مستعمل خود و یا اطرافیان خود را از خانه و محل کار با خود همراه آورند و در این محفظه قرار دهند.

 
  - سخنرانان
  - برگزارکنندگان
  - ثبت نام
  - پوستر
  - برنامه
  - لیست اسامی شرکت کنندگان 
  - عکس
  - تماس با ما
 

footer
 

webmaster | ipmic@ipm.ir   Copyright © 2012, All rights reserved.